15.11.2021

ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2021-2022

my-studies

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι φοιτητές όλων των εξαμήνων ΥΠΟΧΡΕΟΥΝΤΑΙ να μπουν στην υπηρεσία my-studies (ιστορικό δηλώσεων) και να κάνουν έλεγχο στη δήλωση των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου 2021-2022.

Εάν διαπιστωθούν λάθη ή παραλείψεις, ή εάν για κάποιο λόγο δεν έχει υποβληθεί η δήλωση, παρακαλούμε στείλτε το αίτημα σας ηλεκτρονικά στο secr[at]nurs.uoa[dot]gr με ονοματεπώνυμο και αριθμό μητρώου μέχρι τις 06-12-2021.

Υπενθύμιση:

Οι φοιτητές που έχουν οφειλόμενα μαθήματα χειμερινών εξαμήνων πρέπει να τα δηλώσουν για να μπορούν να εξεταστούν σε αυτά στις  εξεταστικές Φεβρουαρίου και  Σεπτεμβρίου

Οι φοιτητές του 3ου εξαμήνου μπορούν να δηλώσουν έως 5 οφειλόμενα μαθήματα του 1ου εξαμήνου

Οι φοιτητές των 5ου  και 7ου εξαμήνου μπορούν να δηλώσουν έως 10 οφειλόμενα μαθήματα χειμερινού εξαμήνου

Οι επι πτυχίω φοιτητές μπορούν να δηλώσουν όλα τα μαθήματα χειμερινά και εαρινά.

Για να συμπληρώσετε το έντυπο για τις διορθώσεις-προσθήκες, ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ.

Από τη Γραμματεία

15-11-2021