Τμήμα Νοσηλευτικής

14ο Πανελλήνιο Συνέδριο Φοιτητών Νοσηλευτικής

14ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

Τρίτη 16 Απριλίου 2024
Σας προσκαλούμε στο 14ο Πανελλήνιο Συνέδριο Φοιτητών Νοσηλευτικής το οποίο θα πραγματοποιηθεί
στο Τμήμα Νοσηλευτικής του ΕΚΠΑ (Παπαδιαμαντοπούλου 123, Γουδή) από την Παρασκευή 19 έως και
την Κυριακή 21 Απριλίου.

Για να δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα του συνεδρίου, πατήστε εδώ.
Ημερίδα με θέμα «Ημέρα Καριέρας Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ» (Nursing Career Day)

ΗΜΕΡΙΔΑ ΜΕ ΘΕΜΑ «ΗΜΕΡΑ ΚΑΡΙΕΡΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑ» (NURSING CAREER DAY)

Σάββατο 13 Απριλίου 2024
στις 13 Απριλίου 2024 στο Αμφιθέατρο «Άλκης Αργυριάδης» και ώρες 09:00 έως 12:00 στο Κεντρικό Κτήριο του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Πανεπιστημίου 30 - Προπύλαια).
Προκήρυξη 1 θέσης νοσηλευτή/τριας για την υπηρεσία κατ'οίκον φροντίδας της μη κερδοσκοπικής Εταιρείας "Μέριμνα"

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 1 ΘΕΣΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗ/ΤΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΤ'ΟΙΚΟΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΤΗΣ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ "ΜΕΡΙΜΝΑ"

Προκήρυξη μιας θέσης νοσηλευτή/τριας για την υπηρεσία κατ' οίκον φροντίδας της μη κερδοσκοπικής Εταιρείας για τη φροντίδα παιδιών με απειλητική για τη ζωή τους ασθένεια "Μέριμνα".

Δείτε πληροφορίες στον παρακάτω σύνδεσμο: